تور سالمند شیدرخ تراول، تور با تجربه ها

سفر برای همه با هم سفر کنیم و لبخند تجربه کنیم...

شرکت گردشگری شیدرخ فراز پارسیان سیر با افتخار اعلام میکند که آماده خدمت رسانی و برگزاری تورهای تخصصی برای والدین شما و با تجربه ها، پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها است. ما خوب میدانیم گذشتگان ایران زمین در شعر و پند خود گفتند بسیار سفر باید تا پخته شود خامی و خوب می دانیم که شما بزرگان با گذراندن عمر در جوانی و میان سالی تجربیات زیادی بدست آورده اید. ما به فهم و ادراک بالای شما احترام می گذاریم.

حتما تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ خود را به سفر برده و آنها را خوشحال کنید اما بخاطر شرایطشان، اوضاع آنطور که می خواستید پیش نرفته است. بهترین هدیه میتواند یک سفر ایمن و پر از آرامش باشد. پس همین الان میتوانید اقدام کنید! ولی اول مزیت خدمات میزبانی شیدرخ تراول را بدانید.

پس نگران مراقبت از والدین خود نباشید. ما می دانیم سالمندان نیازمند خدمات ویژه می باشند.

 

تماس با کارشناسان تور

 

ولی قابل ذکر است باید با احتیاط و ایمنی سفر کنید. در حال حاضر ایمنی در کنار آسایش و آرامش برای سفر در تمامی سنین یک اصل مهم است مخصوصا سفر شما عزیزان که شیدرخ شما را جزئی از خانواده خود می داند.

از آنجایی که شعار ما سفر برای همه است، پس بر آن شدیم تورهای تخصصی را با بهره گیری از مشاوره در زمینه روانشناسی، تغذیه، گردشگری و ایمنی برای شما عزیزان در کشور بزرگ ایران برای گردشگران سالمند داخلی و خارجی فراهم کنیم.

ما پزشک نیستیم ولی با تحقیق در زمینه سفر و کمک گرفتن از اهل فن باید بگویم که سفر برای سن شما فقط آرامش روح و جسم یا تجربه یک فضای آرام نیست، بلکه سفر با دیدن و تجربه کردن رویداد های جدید برای تنظیم ریتم قلب و همچنین کارکرد بهتر مغز نیز مفید است که این ارزش و ویژگی یک سفر خوب می باشد.

باید بگویم کمی هیجان در سفر با دیدن مناظر بکر یا یک پیاده روی در فضای خاطره ساز، مشاهده وسایل نوستالژیک و آشنایی با افرادی هم عقیده و سبک و سیاق زندگی آنان باعث تحریک غدد هورمونی می شود. ترشح هورمون هایی مانند دوپامین که از سلول های مغز و نخاع ترشح می شود و با حس هوشیاری دادن، انسان را از لحاظ ذهنی هوشیار نگه می دارد. همچنین ترشح هورمون های دیگر مانند سروتونین شادی بخش، اندروفین ضد درد و...

انتخاب غذاهای مناسب با مشورت گرفتن از متخصین تغدیه، تجربیات سالمندان اهل سفر و راهنمایان پر تجربه و همچنین انتخاب اقامتگاه ها و رستوران های مناسب برای سرو غذاهای کم چرب و کم نمک که برای سلامتی شما مضر نباشد نیز حتما در تورها لحاظ می شود. غذا جزئی از نیاز هر انسانی است. برای شیدرخ تراول هر نیازی قابل اهمیت و مهم در اجرای تور میباشد.

اشتباه نکنید هدف ارائه یک مقاله پزشکی نیست، بلکه واقعیت دارد. با تحقیقات سازمانهای جهانی گردشگری، سفر جزو یکی از این عوامل ترشح غدد است.

البته سفری که آرامش بخش، مهیج، شادی آفرین و ایمن باشد که سالمند احساس سرخوشی، تازگی و آرامش کند. باید بدانید که این سفرها و تور ها باید دارای استاندارد ها، امکانات،ایمن و برنامه ریزی شده باشند که شما می توانید در پکیج های تخصصی شیدرخ تراول با آنها آشنا شوید و درخواست رزرو دهید. ما با کادری مهربان، خوش اخلاق و با تجربه آماده ارائه مشاوره تور و پیشنهادات تورهای مناسب با هزینه های شما هستیم. و امیدواریم با پیشنهادات و انتقادات درست و سازنده شما بتوانیم خدمات بهتر و به روز تری را به شما با افتخار ارائه دهیم.

شاید تعجب کنید ولی خدمات ما را بیشتر بدانید. ما میزبان خانواده خود هستیم. ما آمده ایم تا بمانیم...(E.Khosravani)

 

 چرا تور سالمند شیدرخ را انتخاب کنید؟

 • ما قبل از سفر با شما مشورت می کنیم. اهمیت نظر و پرسش شما در زمینه تمام مراحل، امکانات و برگزاری تور، جزو قوانین شرکت ماست.
 • تهیه پلت فرم سلامتی شامل: دانستن سوابق بیماری شما، داروی های مصرفی شما و ساعات مصرف آنها، مشکلات جسمی در صورت استفاده از ویلچر و واکر، عصا، رژیم های غذایی، عادات رفتاری
 • بهره بردن از یک بهیار یا راهنمای دارای مدرک کمک های اولیه با چکاب فشار خون
 • انتخاب مکانهای نزدیک به اماکن بهداشتی و درمانی و اورژانس در صورت لزوم
 • ارائه وعده غذایی و میان وعده سالم و ارگانیک مناسب سن و سلامتی شما و انتخاب رستوان ها و اقامتگاه های سرویس دهنده غذاهای سالم و گیاهی
 • انتخاب مکان های فرهنگی، مذهبی، تاریخی و طبیعی با امکانات مناسب و دارای مسیر پیاده روی مناسب سن شما عزیزان
 • ما فقط به بیزنس و خدمت رسانی فکر نمی کنیم، هدف ما ماندگار شدن و تبدیل به یک خانواده بزرگ شدن نیز هست.
 • استخدام بهترین راهنماهای با حوصله و مهربان که با مکانها و امکانات مورد نیاز سالمندان آشنا باشند و بتوانند بهترین سوغات ها را به شما عزیزان مهربان با قیمت واقعی معرفی کنند و همانند یک مشاور و همراه در کنار شما باشند.
 • داشتن برنامه موسیقی در تور در شرایط مناسب مکان و زمان در صورت استقبال و موافقت جمع در تورهای گروهی
 • پیشنهاد، ارائه و مشاوره برای تورهایی متناسب با مقدار هزینه ای که در توان شما دوستان است
 • برگزاری تورهای تکی، دونفره، گروهی و تورهای بازنشستگی سازمانها و انجمن ها
 • اقامت اختصاصی در بومگردی های سنتی در فضایی کاملا روستایی با غذاهای بومی و محلی
 • سرویس حمل و نقل راحت و ایمن با کادری مجرب و با حوصله برای انواع خودرو ها
 • بودن یک شخص همراه در سفر به منظور عبور سالمندان از خیابان با تابلو ایست، کمک به راهنمای تور و جابه جا کردن وسایل افراد مسن تر

نکته: دفترشیدرخ فراز پارسیان در شیراز آماده ارائه خدمات در ایران میباشد.

نکته: قیمت تور و ساعات را در قسمت پکیج های تور مشاهد کنید یا با ما تماس بگیرید.

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر از انواع پکیج های سالمندان شیدرخ تراول کافی هست با ما تماس بگیرید. شرکت گردشگری شیدرخ فراز پارسیان سیر آماده برگزاری بهترین و ایمن ترین تورهای درخور شخصیت و روحیه شما سالمندان عزیز میباشد. شیدرخ افتخار مشاوره رایگان به شما عزیزان را یک خدمت میداند.

با هم لبخند بزنیم. شیدرخ فقط یک کمپانی نیست! یک همسفر قابل اعتماد است تا پایان سفر... همراه شیدرخ تراول بهترین ها را تجربه کنیم.

ما یک خانواده ایم. خاطره ساز و ماندگار شویم...

 

تور لحظه آخری شیدرخ

 

سوالات و نظرات خود را درمورد این مطلب با ما به اشتراک بگذارید. (E.Khosravani)

عضویت در خبرنامه شیدرخ

 

راههای ارتباط با شیدرخ