سفرهای ماه عسل و رمانتیک

شرکت گردشگری شیدرخ فراز پارسیان سیر متشکل از تیمی متخصص و مجرب و با بهره بردن از تجارب و همکاری با دیگر همکاران عرصه گردشگری، آماده ارائه سفرهایی متناسب با علایق و خصوصیات شما برای جاودانه کردن لحظات شما عزیزان است. ما برای تدارک مراسم و سفرهای ماه عسل ویژه شما، آماده ارائه بهترین پیشنهادات هستیم. کافیست با شیدرخ تماس بگیرید و برای سفری بیادماندنی و رمانتیک در ایران و خارج از ایران برنامه بچینید.

شروع زندگی و لحظات رویایی و شیرین خود را با آنان که عاشقشان هستید، متناسب با هزینه ای که مد نظر دارید، بدون دغدغه رزرو بلیط، اقامت در محل اسکان و خدمات سفر را به شیدرخ تراول بسپارید. هدف ما فقط بیزنس نیست! ما آماده ارائه تورهای مختلف مطابق با سلیقه شما هستیم. ماه عسل با یک سفر بیاد ماندنی برای زوج هایی که می خواهند دورانی لذت بخش توام با آرامش را در شروع زندگی رقم بزنند، بهترین فرصتی است تا خاطرات و تجربه های شیرینی را تا آخر عمر ماندگار کنند.

امروزه سفر کردن برای ایجاد آرامش و تجربه و خلق خاطرات بیاد ماندنی نیاز هر انسان محسوب می شود. سفرها و مقاصد بسته به نوع دیدگاه و سلایق افراد، می توانند مختلف باشند. مهترین اصل در سفر برنامه ریزی، ایمنی، آرامش، هزینه مناسب، انتخاب مقصد و... دیگر خدمات آن می باشد.

تماس با کارشناسان تور

 

شیدرخ تراول برای آن دسته از افرادی که تصمیم به سفرهای ماه عسل و رمانتیک دارند نیز آماده ارائه پیشنهادات، مشاوره و اجرای تورهای خاطره انگیز است. باید بگوییم که چندین چالش در سفرهای ماه عسل پیش روی شما عزیزان است. این چالش ها و دغدغه ها از این قرارند:

چالش هزینه که امری طبیعی است و می تواند نگرانی هایی به همراه داشته باشد زیرا این اولین سفر بیاد ماندنی است و در آن مشکل خرید و هزینه های متنوع در مقصد انتخابی دیده می شود.

مرخصی برای زوجین شاغل که چه مدت زمان، چه روزهایی و چه فصلی را برای بهره مندی حداکثر از زمان و سفر ماه عسل خود انتخاب کنند.

آب و هوا هم یکی از دغدغه هاست زیرا مقصد مورد نظر باید از نظر آب و هوایی متناسب با سلیقه شما باشد.

انتخاب مقصدی خاص و ایمن همراه با آرامش که چندین رویای مختلف شما را به واقعیت تبدیل کند.

خدمات سفر از جمله رزرو بلیط وسایل نقلیه، هتل، اقامت گاه و...

 

شیدرخ تراول آماده ارائه مشاوره و خدمات برای رفع نگرانی شما از این چالش هاست. کافیست با ما همراه شوید.

 

کشور ایران با جاذبه های فراوان و زیبای خود می تواند یک انتخاب خوب برای سفر باشد. از جهت دیگر بخاطر وجود سلیقه های مختلف، معمولا بعضی از افراد سفر به خارج از کشور را انتخاب می کنند. شیدرخ تراول آمادگی ارائه تمامی خدمات سفرهای رمانتیک را به نحو احسن در داخل و خارج از کشور دارد.

خوشبختانه کشور ایران بخاطر چهار فصل بودن و داشتن جاذبه های فراوان، پتانسیل اجرای سفرهای رمانتیک را دارد. در فصل سرد می توان به جنوب کشور مانند جزایر کیش، قشم، هرمز تا سواحل خلیج فارس، بوشهر، خوزستان، چابهار و.‌‌‌.. و در فصل گرم به استان های آذربایجان، اردبیل، کردستان، لرستان، همدان و... سفر کرد. همچنین مقاصدی دیگر متناسب با سلیقه های متفاوت از جمله شمال کشور و سواحل دریای خزر تا مکانهای رویایی و سرسبز شمال کشور، اصفهان با جاذبه های فراوان، یزد با معماری آرامبخش خشتی، شیراز با جاذبه های فرهنگی همچون حافظ و سعدی و باغهای متعدد زیبا که بر اساس عشق بنا شده اند در کنار جاذبه های تاریخی مانند تخت جمشید، نقش رستم، پاسارگاد و دیگر جاذبه های طبیعی مانند بهشت گمشده، آبشار مارگون، تنگ تیزاب، پیست اسکی سپیدان و همچنین روستاهای زیبا با اقامت در بومگردی های سنتی با بهترین خوراک های محلی و... سفرهایی با انگیزه مذهبی می تواند به مشهد مقدس انجام شود. سفری همراه با اقامت در کنار بارگاه امام رضا (ع) در بهترین هتل هایی که دارای امکانات روز دنیا هستند. همچینن میتوان دیگر جاذبه ها از جمله مقبره فردوسی، پدیده شاندیز، پارک آبی، فروشگاهای لوکس مانند ارمیتاژ، باغ وحش، و باغهای زیبا را تجربه کرد.

شیدرخ برای آن دسته از زوج هایی که عاشق سفری خاطره انگیز در طبیعت هستند با هر سلیقه ای آماده تدراک سفری رمانتیک همراه با اقامت در کوهستان، کویر، کنار دریا، جنگل تا اقامت در روستاهایی با طبیعت رویایی و حتی در کنار عشایر می باشد.

نکتهشیدرخ تراول آمادگی مشاوره، خدمات سفر و اجرای تور ماه عسل و رمانتیک متناسب با هزینه شما زوج های عاشق را دارد. کافیست با کارشناسان شیدرخ تماس بگیرید و بقیه کار را به ما بسپارید.

 

تور زنان شیدرخ

 

چرا برای سفرهای ماه عسل و رمانتیک شیدرخ را انتخاب کنیم؟

• رعایت پروتکل های بهداشتی و استانداردهای جهانی در زمینه بهداشت و سلامت

• ارائه مشاوره و پیشنهادات واقعی و موثر در انتخاب مقصد و معرفی کامل محل برگزاری تورهای رمانتیک و تزئین اتاق هتل و محل های اقامتی مطابق با سلیقه شما

• ترانسفر فرودگاهی با تشریفات و مراسم استقبال

• اخذ ویزا، رزرو بلیط وسایل حمل نقل، هتل، محل های اقامت بومگردی، کشتی تفریحی و... در سفرهای خارج از کشور با همکاری کارگزارن طرف قرارداد

  • بیمه مسافرتی برای شما زوجین محترم در جهت اطمینان خاطر بیشتر شما در طول سفر

• معرفی اماکن خرید مقاصد مورد نظر برای خرید سوغاتی متناسب با هزینه شما

• برگزاری تورهایی متناسب با سلیقه شخصی شما و پشتیبانی کامل در طول سفر توسط شیدرخ

 

با شیدرخ تراول رویایی ترین سفر زندگی تان را تجربه کنید. کافیست با ما تماس بگیرید و بهترین پیشنهادات ما را انتخاب کنید.

 

تورهای ویژه شیدرخ

تور رمانتیک شیراز در روز منتخب شما شامل اقامت در لوکس ترین هتل ها یا خانه های سنتی زیبا، بازدید از حافظیه در شب که خاطره ای رمانتیک را برای شما رقم میزند، عکس گرفتن در عروس مساجد ایران مسجد صورتی یا نصیر الملک، بازدید از باغ ارم، باغ عفیف آباد، باغ دلگشا، مجموعه زندیه، شاه چراغ (ع) تا علی ابن حمزه که جای نذر کردن زوجین شیرازی از زمان های دور تا به حال بوده است، اقامت در هتل آپادانا با قدمتی بالا در ۱۰۰ متری تخت جمشید که با شکوه ترین قسمت سفر شیراز است با رویایی به یاد ماندنی در چند متری کاخ هدیش که روزی محل زندگی داریوش هخامنشی و آتوسا همسرش که دختر کورش بزرگ بود و... میتواند تجربه ای رویایی را برای شما خلق کند.

دیگر مقاصد در شهرهای ایران را کافیست انتخاب کنید یا با ما مشاوره داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر از مقاصد رمانتیک با ما تماس بگیرید.

 

رویای عاشقانه خود را با شیدرخ تراول جاودانه کنید.

 

تور لحظه آخری شیدرخ

 

سوالات و نظرات خود را درباره این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

عضویت در مجله شیدرخ

 

راه های ارتباط با شیدرخ