تور عکاسی

شرکت گردشگری شیدرخ فراز پارسیان سیر با نگرشی جدید و شعار "سفر برای همه" در تلاش برگزاری تورهای عکاسی است تا بتواند خدمتی به عرصه گردشگری و هنر عکاسی کرده باشد. تورهایی در سراسر کشور ایران زیبا با هزاران اثر تاریخی، فرهنگی و طبیعی که باید گفت بهشت عکاسان دنیاست! در ایران بزرگ هر سوژه عکسی که از ذهن ما عبور کند با هر زاویه دید موجود است که این خود مزیتی است برای علاقمندان به سفر و عکاسی... با ثبت خلاقیت احساس خود در دنیای عکاسی با ما همراه شوید.

 

تماس با کارشناسان تور

 

 

از دیرباز همیشه ثبت تجربیات، رویدادها، هیجانات و خاطرات انسانها از مکان ها و جاذبه های پیرامون محیط زندگی، مورد توجه اش بوده به طوری که جزئی از زندگی انسانها شده و این تفکر و احتیاج هنوز هم ادامه دارد. باید گفت که عکاسی، پر طرفدارترین شیوه ثبت اتفاقات روزمره زندگی ماست و امروزه گوشی تلفن و دوربین حرفه ای مهمترین وسیله های ثبت و خلق لحظات و خاطرات هستند.

با مروری بر تاریخ بشریت بدون شک میتوان گفت که از شروع زندگی انسان در غار، او با خلق نقاشی بر روی دیواره غار از هیجانات، احساسات، قدرت نمایی در شکار و مراسمات آیینی و فرهنگی به دنبال تجربیات و به تصویر کشیدن حس خوب آن لحظات برای خود و آیندگان بود. کشف خط و نوشتن خاطرات در کنار نقاشی و حجاری ها در ادوار گذشته، نشانی از به تصویر کشیدن این حس انسان بوده هست. بعدها با اختراع دوربین و خلق عکس که در اوایل کاربرد صنعتی داشت و بعد جنبه علمی و هنری به خود گرفت، تحولی در این احساس انسان به وجود آمد و شکل تازه ای به خود گرفت به طوری که بیشتر انسانها علاقمند شدند از خود عکسی به یادگار بگذارند که امروز این عادت بخش جدایی ناپذیری از زندگی انسان شده است.

حدود بیش از یک قرن پیش با اختراع دوربین عکاسی که کاربرد صنعتی داشت و بخاطر کم بودن و قیمت گران، بیشتر در اختیار اشراف، حاکمان و یا جهانگردان ثروتمند جامعه بود. با گذشت زمان و با ورود انسان به تکنولوژی و پیشرفت اختراعات، عکاسی تبدیل به یک نیاز جمعی شد برای ثبت مهمترین احساسات برای ثبت تصویر مناظر و مکانهای زیبایی که برای ما جذاب هستند یا ثبت شادی، غم و... چون عکاسی تابع مکان و زمان مخصوص به خود نیست و هر عکس خود یک اثر هنریست با مفهوم حس عکاس...

در گردشگری و سفر می توان با تور عکاسی، عکسهای زیبایی به یادگار گذاشت. عکس هایی با نگرش نو و اندیشه ای از درون... (E.Khosravani).

نکته: تور عکاسی شیدرخ تراول انفرادی، جمعی و تخصصی برگزار می شود. شما با هر توان و استعداد، امکان حضور در تورها را دارید.

شیدرخ سعی کرده تورهای عکاسی متنوعی را با درکی عمیق تر و با تلفیق چشم اندازهای تاریخی، فرهنگی، طبیعی و همچنین کشف زاویه های جدید برای شما عزیزان برنامه ریزی کند. هدف ما از این عکاسی های مفهومی، درک عمیق تر نسبت به محیط پیرامون همراه با تجربه ای ماجراجویانه، آموزش و به اشتراک گذاشتن عکسهای زیبای شما برای لذت بردن از ثبت لحظات است.

بهره بردن از تجربه و تخصص عکاسان حرفه ای در صورت درخواست شما در کنار راهنمای گردشگری، محل اسکان در تور چند روزه، همچنین ترانسفر و کسب اطلاعات تخصصی عکاسی در مورد محل برگزاری تور از خدمات شیدرخ تراول می باشد. شایان ذکر است که این خدمات با مشورت و همفکری شما و با شرایط سفر و سلیقه گردشگران، قابل ارتقا و تغییر می باشد. هدف آرامش و لذت شما و همچنین کشف سوژه های بکر و جذاب برای شما عزیزان می باشد.

تورهای عکاسی شیدرخ در زمینه های گوناگونی مانند فرهنگ، حیات وحش، بناهای تاریخی، مناظر طبیعی و همچنین آموزش تکنیک های عکاسی و معرفی چشم اندازهای ویژه و مکانهایی با سلیقه شما عزیزان در فضای ایمن و سالم با تجربه ای ماندگار برگزار میشود. برای آشنایی با پکیج های تور عکاسی به قسمت پشتیبانی شیدرخ مراجعه کنید. برای ثبت لحظات خوش در هر گوشه از ایران بزرگ با ما همراه شوید...

انواع پکیج هایی گروه گردشگری شیدرخ در تمام شهرهای ایران قابل اجراست. برای هماهنگی با شیدرخ تماس بگیرید.


تور ویژه گردشگری عکاسی تخت جمشید(پرسپولیس)

تور عکاسی تخت جمشید شیدرخ، توری بی نظیر و ویژه می باشد. عکاسی در قلب تاریخ جهان باستان و ثبت اندیشه های صلح و دوستی ملل دنیای باستان

خدمات این تور شامل:

شناخت تاریخ تخصصی بنای جهانی تخت جمشید

لیدر لوکال

ترانسفر

اقامت در نزدیکی تخت جمشید برای عکاسی و ثبت لحظات طلوع و غروب این اثر باستانی با شکوه

مشاوره دادن برای عکاسی از چشم اندازها و زوایای بکر نقش نگاره های تخت جمشید

میان وعده و نهار برای تور یک روزه

به اشتراک گذاشتن عکسهای شما در آلبوم شیدرخ برای علاقه مندان به هنر عکاسی

برای اطلاعات در زمینه تورهای فصلی و آتی شیدرخ با ما تماس بگیرید.

 

سوالات و نظرات خود را در مورد این مطلب با ما به اشتراک بگذارید. (E.Khosravani)

عضویت در خبرنامه شیدرخ