شکم گردی با طعم های ماندگار !!!

شرکت گردشگری شیدرخ فراز پارسیان سیر آماده ارائه تورهای شکم گردی یا تجربه خوردن غذاهای سنتی و مدرن در شهرها، روستاها و کشورهای مختلف می باشد. معمولا در شهرهای مختلف بخاطر وجود مهاجران از اقوام مختلف در ایران جدای از غذاهای اصلی هر شهر، تلفیق غذاهای محلی و شهری یا غذای اقوام مهاجر می تواند تجربه های جدیدی از طعم های مختلف را به همراه داشته باشد که شیدرخ تراول با پکیج های تخصصی غذا، تفریحی و فرهنگی آماده ارائه تورهای متنوع می باشد. علاوه بر لذت غذاهای فست فود و شهری، شاید امروزه بتوان بهترین غذاهای ارگانیک و خوش طعم که دارای خواص درمانی می باشند را در روستاها و عشایر تجربه کرد پس با شیدرخ تراول همراه شو برای لذت طعمی متفاوت و به یادماندنی...

آیا می توانید تصور کنید که این همه خوراکی های خوشمزه با طعم های متفاوت تو دنیا هست که معمولا ما در دنیای مدرن و زندگی شهری بیشتر تو رستورانها اونا رو تجربه می کنیم یا اینکه فوقش برای تنوع هم که شده با زحمت یه دستور پخت غذا را تو اینترنت یا کتاب آشپزی پیدا می کنیم و می پزیم‌. ولی ما باید به شما بگوییم غذاهایی هستن که نه تنها روش پخت آنها فرق می کند بلکه مواد تشکیل دهنده آنها مواد بومی آن منطقه هستند و باعث جادویی شدن طعم خوراک مورد نظر میشود و ما رو به اوج لذت خوردن میبرد و با خودمان فکر می کنیم واقعا با چه روشی پخته شده!

بعضی وقتا در سفر بصورت اتفاقی به چیزهایی بر میخوری که بهترین هستند! یکی از این چیزای کشف شده که حتما بعد از تجربه اش به چند نفر دیگه هم معرفی میکنید و آنها هم بی نهایت از آن لذت میبرند، غذا هست.

 

 

 

 

پس با هم تفاوت ها و دنیای جدیدی از طعم غذاها را با شیدرخ تجربه کنیم...

 

تور لحظه آخری شیدرخ

 

سوالات و نظرات خود را در مورد این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

عضویت در مجله شیدرخ

 

تور خوراک روستایی

 

راه های ارتباط با شیدرخ

غذا